Co prodáváme
23.Úno.2015
Ložní prádlo
Ložní prádlo

Naším krédem je dodávat povlečení z vysoce kvalitních materiálů, které potěší estetickou hodnotou, je vysoce odolné proti opotřebení, hygienicky nezávadné, šetří přírodu a součastně vydrží i náročné hotelové podmínky. Proto nejčastěji využíváme tkaniny ze 100% bavlny – plátna, krepy, satény, flanely a damašky, při jejichž zpracování se používají šetrné a ekologické technologie. Naši pracovníci vám z těchto látek navrhnou a ušijí výrobky podle vašich představ a požadavků. Pokud toužíte po pestrobarevném povlečení, je pro vás připraveno mnoho potištěných tkanin, z nichž vám pomůžeme vybrat tu správnou pro váš interiér. Pro hotelové zákazníky máme připraveno damaškové povlečení (žakárové a atlasgrádly) z různých barev a s různou šířkou proužků. Pohodlná postel s vyhovující matrací a povlečením, pro které se díky nám rozhodnete, vám zajistí příjemný spánek.

  • Klasická bavlna je hladká. My pro vás máme pouze kvalitní materiál s vysokou hustotou vláken a gramáží. Pestrost vzorů je samozřejmostí.
  • Flanel je hřejivý a příjemný na dotek a navíc je vhodný zejména pro zimní období. Náš sortiment je tvořen širokou škálou moderních i tradičních dezénů.
  • Damašek patří mezi nejtradičnější materiály. Pro hotelová zařízení nabízíme nejen klasický bílý atlasgrádl s různými proužky.
  • Satén vyniká svojí jemností a u nás jej dostanete především v nežehlivé úpravě. Je vhodný zejména pro letní měsíce.
  • Krep je praktická úprava bavlny. Nemačká se a nemusí se žehlit. Je vhodný pro celoroční použití. Skýtá bohatou paletu barev a vzorů.

Jak si kdo ustele, tak si také lehne. Pro pohodlný spánek je důležitý nejen výběr povlečení (výše uvedené materiály jsou výhradně ze 100% bavlny), ale také výběr prostěradla. Nabízíme bavlněná, flanelová, vypínací nebo do gumy, bílá, barevná i melírovaná. K dispozici jsou standardní i atypické rozměry či tvary, které uspokojí i ty nejnáročnější požadavky.

No Comment

There are 0 comments